Strona główna

Strona główna

   Jej powstanie zostało spowodowane pragnieniem wyjścia naprzeciw oczekiwaniom naszych chorych. Skorzystaliśmy z najlepszej na rynku oferty internetowej platformy do komunikacji, która nie tylko ułatwia prezentację naszej oferty, ale także umożliwia pacjentom:

  • umawianie wizyt
  • sprawdzanie swojego miejsca a kolejce
  • automatyczny kontakt poprzez e-mail lub SMS,

nie wykluczając rzecz jasna dotychczasowych możliwości bezpośredniego kontaktu. Mamy nadzieję, że to pionierskie w naszym regionie rozwiązanie przypadnie Państwu do gustu.

Nasza Praktyka działa dla Państwa nieprzerwanie od 1995r., koncentrując się na szeroko rozumianej diagnostyce i wszechstronnym leczeniu chorób układu nerwowego. W tym czasie udzieliliśmy kilkudziesięciu tysięcy konsultacji i podjęliśmy leczenie operacyjne u kilkunastu tysięcy naszych chorych.

Już w momencie powstawania naszej Praktyki zakładaliśmy, że po to, by dysponować możliwością kompleksowego zaopatrywania potrzeb naszych chorych musimy się wzajemnie uzupełniać: wiedzą, umiejętnościami, zainteresowaniami i według tego samego profesjonalnego klucza dobieraliśmy naszych współpracowników i partnerów, których obszary aktywności możecie Państwo również poznać na tej stronie.

Zapraszamy do lektury.


UWAGA: OD MARCA 2015 operujemy naszych pacjentów komercyjnych w najnowocześniejszym w Polsce Prywatnym Szpitalu Neurochirurgicznym: VITAL MEDIC w Kluczborku

 

Popieramy inicjatywy edukacyjne dla pacjentów i profesjonalistów, koniecznie odwiedź: